Moon Journal, Sandra Sitron

„Moon Journal” znakomicie wpisuje się w obecny trend samorozwoju. Autorefleksja, samopoznanie, praca nad sobą, poszukiwanie inspiracji – to bardzo częste tematy wielu książek, szkoleń, wykładów i warsztatów, których zadaniem jest pomóc nam odnaleźć siebie, swoje miejsce na świecie, poznać swój cel i znaleźć drogę ku niemu.

Czemu więc nie spojrzeć w Księżyc…?

Jeśli w ten sposób spojrzycie na „Moon Journal” Sandry Sitron myślę, że będzie dla was czymś w rodzaju dość niecodziennego kalendarza (rytm tu wyznaczają nie miesiące a znaki zodiaku) pełnego ciekawostek o fazach księżyca i informacjach o znakach zodiaków. A przy okazji dostaniecie też w swoje ręce dziennik (specjalne miejsce na notatki i przemyślenia), który pomoże wyznaczyć rytm życia, zastanowić się nad waszymi relacjami, celami czy potrzebami.

Chwila dla Siebie

Zbytnio nie wierzę w astrologię, ale tak przepięknie wydany „Moon Journal” aż się prosi o to, aby na chwilę usiąść, złapać głęboki wdech, otworzyć go i poświęcić – nie mu – ale sobie swoją wolną chwilę lub troszkę dłużej.

Ocena: „Moon Journal” to nie książka, a alternatywa dla zwyczajnych kalendarzy i dzienników wzbogacona o wiele informacji i grafik.

Ogromny plus za piękne wydanie! 

Oprawa miękka
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: Znak literanova

Informacje o Alice

Fall in love with writing...
Ten wpis został opublikowany w kategorii Przeczytane i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Moon Journal, Sandra Sitron

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s